Home - Hotely

Hotely

Doplňkový filtr (zobrazit/skrýt)

Nalezené hotely Vytvořit/upravit profil hotelu

Apartmá na Stodolní ****

Krátký popis:

Tento apartmán vám poskytne pivní a vinné Spa přímo ve vašem pokoji. Také masáže všeho druhu a vynikající servis.
- Jídlo možné objednat přímo na pokoj.
- Máme pro vás velkou nabídku dobrého vína.
- Concierge servis.
- Apartmá je přímo na Stodolní ulici.

Cena: 3.500,- Kč

Kategorie:
  • apartmány / apartments

detail hotelu

logo společnosti Brioni Boutique Hotel

Brioni Boutique Hotel

Krátký popis:

Brioni Boutique Hotel je 4 hvězdičkový hotel v retro stylu s více než stoletou tradicí nacházející se v centru Ostravy. Hotel nabízí kvalitní služby, individuální přístup k hostům a příjemnou atmosféru.
Brioni Boutique Hotel patří mezi nejlépe hodnocené hotely v Ostravě. Nabízíme individualizované služby na vysoké úrovni hostům při krátkodobých i dlouhodobých pobytech a poskytujeme specializované služby klientům. Díky své lokalitě, osobnímu přístupu personálu a nadstandardní péči je hotel jedním z nejvyhledávanějších hotelů v severomoravském regionu.
Brioni Boutique Hotel se jako první hotel v ČR začlenil do světové sítě komfortních hotelů s prestižním označením GREEN SHIELD , které je nejvyšší známkou pro hotely, jež díky nejnovějším nanotechnologiím zaručují svým klientům NOVOU třídu čistoty a hygieny.

Kategorie:
  • hotel / hotel

detail hotelu

logo společnosti Harmony Club Hotel ***

Harmony Club Hotel ***

Krátký popis:

Harmony Club Hotel *** Ostrava, kvalitní a levné ubytování Ostrava
Harmony Club Hotel Ostrava je typický městský hotel s velmi výhodnou polohou - nedaleko centra města Ostrava. Tvoří výškovou dominantu městské části Ostrava – Mariánské Hory a leží v těsné blízkosti hlavní komunikace spojující centrum Ostravy s mezinárodní silnicí. Velkou předností hotelu je snadná dostupnost autem i veřejnými dopravními prostředky.

Hotel Harmony Club Ostrava nabízí kvalitní a levné ubytování v jednolůžkových pokojích, dvoulůžkových pokojích a pokojích typu manager. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem s přímou volbou a připojením k internetu.

Mimo ubytování hotel nabízí moderní konferenční prostory pro firemní akce, konference, semináře, prezentace firem, školení, společenské a gastronomické akce, svatby, promoce, rodinné oslavy, plesy. V rámci pořádání kongresových akcí poskytujeme ucelený gastronomický servis – coffee breaky, obědy, večeře, rauty atd. Nabízíme zajištění cateringu i mimo hotel.

Harmony Club Hotel Ostrava je vhodný pro služební a obchodní cesty, hlídané parkoviště je přímo u hotelu.

Kategorie:
  • hotel / hotel

detail hotelu

logo společnosti Hotel Ruby Blue****

Hotel Ruby Blue****

Krátký popis:

Ubytování v samotném centru zábavy na Stodolní ulici, proslulé desítkami barů a klubů, kde se nikdy nebudete nudit.

Hotel Ruby Blue**** is among the best rated hotels in Ostrava. Modern and comfortable four-star hotel is located in the city center. It is popular with clients for an ideal location, renowned cuisine in the restaurant and the staff always treating guests with personal care. It offers services to individuals and small groups, who arrived to Ostrava for business or pleasure.

Kategorie:
  • hotel / hotel

detail hotelu

logo společnosti Hotel Trio

Hotel Trio

Krátký popis:

HOTEL TRIO *** se nachází v těsné blízkosti ulice Stodolní.

Zajišťujeme ubytování v Ostravě, v samém centru Ostravy, na známé Stodolní ulici.
Naši hosté mohou využít ubytování v Ostravě, v pohodlně vybavených pokojích, v jejich vybavení nechybí vlastní sociální zařízení a TV a v celém objektu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Součásti hotelu je denní bar, restaurace, diskotéka a k Hotelu Trio náleží také vlastní parkoviště.

1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji - 1.100 Kč; 2 osoby - 1.500 Kč; 1 osoba ve dvoulůžkovém apartmá - 1.250 Kč; 2 osoby - 1.600 Kč; 3 lůžkové apartmá - 1.900 Kč; 4 lůžkové apartmá - 2.300 Kč

Ceny jsou včetně snídaní a DPH.
Kategorie:
  • hotel / hotel

detail hotelu

logo společnosti Hotel Villa Ostrava

Hotel Villa Ostrava

Krátký popis:

Prvorepubliková Vila situovaná v samotném centru Ostravy a s nádhernou terasou Vám nabízí možnost ubytování v 8 stylových kompletně vybavených pokojích. (TV, minibar, sprcha, v některých pokojích klimatizace) Dva velké salónky nabízejí možnost pořádání svateb, firemních a soukromých akcí. Součástí hotelu je skvěle vybavené fitcentrum, sauna a vířivá vana pro 6 osob. Samozřejmostí vybavení je bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách hotelu. V blízkosti Hotelu se nachází Vodní svět Sareza, tenisové kurty a největší ostravský park. U Hotelu jsou 3 parkovací místa.
Centrum zábavy „Stodolní ulice“ je od hotelu vzdálená asi 1 km.

Pro rezervaci, prosíme volejte +420 736225000
For availability, please call +420 736225000

Kategorie:
  • hotel / hotel

detail hotelu

logo společnosti Imperial Hotel Ostrava****

Imperial Hotel Ostrava****

Krátký popis:

Imperial Hotel Ostrava se již více než sto let pyšní svými profesionálními službami, ideální polohou a vyhlášenou kuchyní a je jedním z nejvyhledávanějších cílů kongresové turistiky v Moravskoslezském regionu.

Nachází se přímo v srdci Ostravy, v blízkosti hlavních památek, obchodů, restaurací a rušného nočního života - Stodolní ulice. Hotel nabízí nadstandardní služby jak pro klientelu z oblasti MICE tak pro individuální hosty při krátkodobých i dlouhodobých pobytech.

Kategorie:
  • hotel / hotel

detail hotelu

kontaktní formulář
ikona rádia Helax