Home - Magazín - Stěna / The Wall

Stěna / The Wall

Stěna / The Wall

O weekendu jsme se byli podívat na tolik oslavovanou lezeckou stěnu, která se měla nacházet někde v oblasti Dolních Vítkovic. Původně jsme tedy šli navštívit tuto oblast úplně s jiným záměrem, ale zaujal nás nadpis stěna na stěně s plechovými dveřmi, ke kterým vedlo železné schodiště.

Ze zvědavosti jsme se k těmto dveřím odhodlali a v domění, že budeme ohromeni toliko oslavovaným místem, jsme se ocitli v koridoru s výstavou fotek a starého monumentálního těžebního stroje. V rohu této místnosti se nacházeli nenápadné dvěře, za kterýma se nacházelo toto nové lezecké centrum. 

Nebudeme se moc dlouze rozepisovat, ale musíme uznat, že Vás ta velikost tohoto prostředí docela ohromí a zaujme. V areálu se nachází příjemná kavárnička,kde si můžete s přáteli dát pivko nebo jiné dobroty, zatímco ostatní na Vás mávají někde z "30" metrové výšky. Prostor je zajímavě členitý a všem doporučujeme. Přikládáme pár užitečných informací jak se k tomuto místu dostat a pod.

Výška stěny je přes 20 metrů o ploše téměř 1000m2 s rozšiřujícím se počtem chytů. Aktuálně jich máme přes 4500 na více než sto cestách.


Otevřeno denně Po–Ne: 8:00–23:00

Kontakt:  +420 777 077 985, info@tendonhlubina.cz

Wíce info: www.tendonhlubina.cz

 

Fotogalerie

Stěna / The Wall
Stěna / The Wall
Stěna / The Wall
Jak nás najít / How to find us
Mapa stěn

Soubory

kontaktní formulář
ikona rádia Helax