Home - Magazín - Koncert David Stypka & Bandjeeez

Koncert David Stypka & Bandjeeez

Koncert David Stypka & Bandjeeez

17.9. ve 20:00 na Stodolní v klubu Sherlock zahraje frýdecké seskupení v čele s písničkářem Davidem Stypkou k debutovému albu s názvem Čaruj, které vyšlo v dubnu tohoto roku.

Jsou to muzikanti z Frýdku-Místku, kteří se dali dohromady v roce 2011. Původním záměrem bylo uvést do života Stypkovy písně z projektu Wakeup songs, což byly skladby vymyšlené, nahrané a publikované hned po probuzení, „z první“. Kapela, která si teď už žije svým vlastním životem nezávisle na Wakeup songs, se žánrově pohybuje široce rozkročena mezi folkem, jazzem, popem a rockem, hudební vyhledávače ji budou řadit nejspíš mezi alternativní pop.

V David Stypka & Bandjeez hrají kromě kytaristy a zpěváka Davida Stypky také Petr Pinkas na kontrabas, Honza Uvira na klávesy a Matěj Drabina na bicí (Matěj toho času studuje bicí na univerzitě v dánském Odense, na jeho místě proto „zaskakuje“ neméně invenční Martin Šimek). 26. dubna vyšlo kapele pod značkou Sweetsen records první deska „Čaruj“. Dvanáctipísňový digipack bude k dostání v distribuci Indies.

Tento koncert se odehraje za podpory Statutárního města Ostravy.

END

Více info zde:

http://www.indies.eu/alba/2...
http://www.facebook.com/ban...
http://www.soundcloud.com/d...
http://www.davidstypka.cz 

Video

Fotogalerie

Koncert David Stypka & Bandjeeez
Koncert David Stypka & Bandjeeez
kontaktní formulář
ikona rádia Helax