Home - Magazín - FIHA natáčela klip na Stodolní...

FIHA natáčela klip na Stodolní...

FIHA natáčela klip na Stodolní...

Po dvou letech je kapela FiHa zpět s novým singlem a klipem pod zajímavým názvem Boobies (česky něco jako kozičky)... Klip se natáčel na ‪Stodolní v Ostravě‬ a oficiálně se objeví v éteru už 1.5.2015. My Vám v předstihu přinášíme malou ukázku ať víte na co se můžete těšit.

Něco o kapele:
FiHa Jméno ostravské kapely FiHa, hrající na pomezí pop-rocku a brit-popu, existuje již téměř sedm let. Ovšem sestava se od té doby natolik obměnila, že v dnešní podobě hrají kluci asi rok a půl… Ten byl pro kapelu velmi úspěšný. Po ustálení sestavy, ve které se poprvé představila v srpnu 2010 na Vizovickém Trnkobraní, následovalo mnoho koncertů včetně předskakování Ewě Farne na Megakoncertě v Třinci, Majálesu Ostravské univerzity nebo olomouckého Beerfestu.

Na kontě mají nespočet klubových koncertů, několik Majálesů (Ostrava, Olomouc, Zlín…), letních festivalů (Colours of Ostrava, Rock for People, Vizovické Trnkobraní, Sázavafest, Dokořán…), slavností pivovarů (Ostravar, Radegast den, Beerfest Olomouc), výhru v soutěži kapel Rockaréna, vystoupení v pořadu Dobré ráno na ČT nebo live vysílaný koncert ze studia 1 Českého rozhlasu Ostrava. Mimo to na sebe FiHa upozornila, když v roli předskokana naprosto profesionálně rozproudila publikum Ewy Farne na jejím Megakoncertě v rodném Třinci.

Více info naleznete zde:
www.fihaband.cz

Kamera: Švecmedia

Video

Fotogalerie

FIHA natáčela klip na Stodolní...
FIHA natáčela klip na Stodolní...
FIHA natáčela klip na Stodolní...
kontaktní formulář
ikona rádia Helax